Яворів презентували на німецько-українській конференції партнерства між містами в Німеччині

На німецько-українську конференцію партнерства між містами в Фрайбурзі-у-Брайсгау, що відбувалась минулого тижня, прибули представники 81 з 105 німецьких та українських громад-партнерів. Мета зустрічі – обмін знаннями, досвідом та мережевими зв’язками.

Яворів презентував особисто Павло Бакунець – міський голова. Яворівська делегація взяла участь у семінарі програми «Сталий розвиток територіальних громад завдяки партнерським проектам» (NAKOPA), яка фінансується за рахунок коштів Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. В рамках теми «Енергоефективність в територіальних громадах» яворівчани відвідали фахові екскурсії в модельний міський квартал Вобан, зелений індустріальний парк та громаду Фрайамт з рівнем енергоспоживання «Енергія плюс».

Нагадаємо, співпраця партнерів відбувається завдяки фінансуванню фонду Engagement Global та програми німецького уряду «Партнерство між містами. Швидкий запуск. Україна».