Яворів отримав новий трактор для розчищення доріг

У переддень нового 2018 року приємний подарунок для міста Яворова здійснили Яворівські райдержадміністрація та районна рада, за сприяння яких придбано трактор із відвалом та щіткою для розчищення міських доріг від бруду і снігу.

Завдяки придбанню ще одного трактора МКП «Житлокомунсервіс» зможе ще швидше та якісніше прибирати місто взимку від снігових заметів, а влітку – від пилюки й бруду.

«Минулий рік для комунальників Яворова був успішним. Технічний парк МКП «Житлокомунсервіс» поповнився двома новенькими сміттєвозами, придбаними коштом Львівського обласного фонду охорони навколишнього середовища у співфінансуванні Яворівської міської ради. Тепер придбали і трактор» – зазначив міський голова Павло Бакунець.