Яворів долучився до проекту «Партнерство з мiстами Нiмеччини»

Нещодавно у Чернівцях відбувся третій круглий стіл «Партнерство з мiстами Нiмеччини» для 37-ми українських міст, які мають партнерські стосунки з громадами Німеччини. Організатори заходу – Сервісна служба «Громади в Єдиному Світі» німецького некомерційного товариства «Engagement Global». Яворівську міську раду представляв керівник відділу промоції міста і зв’язків з громадськістю – Ігор Грабовський.

Як зазначив Ігор Грабовський учасники заходу були ознайомлені з успішним досвідом  партнерства Чернівців з німецьким містом Мангайм, яке презентував особисто міський голова Чернівців Олексій Каспрук, а також з результатами співпраці Чернівецької області з округом Швабія.

З доповіді щодо впровадження державної регіональної політики за Програмою «U-LEAD з Європою» учасники круглого столу дізналися про ініціативи для розвитку регіонів України, що фінансуються ЄС, а також оглянули портфоліо відкритих проектів Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Керівник проекту «Партнерства з містами України», доктор Михайло Гамалій презентував актуальний стан та перспективи цього проекту, а завершився круглий стіл обговоренням можливостей системної співпраці між громадами на прикладі партнерського проекту «Широке – Барлебен. Від знайомства до співпраці».

У результаті обговорень вирішено вивчити можливості створення регіональних мереж для обміну досвідом з питань українсько-німецької партнерської співпраці.

У свою чергу Ігор Грабовський презентував учасникам круглого столу місто Яворів та висловив слова вдячності керівнику проекту доктору Михайлу Гамалію та регіональному координатору Валентині Гнасюк-Терлецькій за сприяння у налагодженні співпраці Яворова із німецьким містом Уффенхайм.