Вже у неділю запрацює Резиденція Святого Миколая

У неділю, 10 грудня 2017 року об 11.00 год, у Яворові, в приміщенні міського Народного дому вже втретє урочисто відкриє двері Резиденція Святого Миколая.

Резиденція Святого Миколая прийматиме маленьких гостей впродовж всього дня. Особисте спілкування кожного гостя із святим Миколаєм стане незабутнім подарунком та запорукою гарного настрою напередодні новорічних свят як для малюків, так і для дорослих.

Окрім цього, кожен охочий зможе зробити фотографію з Святим Миколаєм (усі фото буде опубліковано на сторінці Яворівської міської ради у Facebook). Також на YouTube – каналі Яворівської міської ради триватиме он-лайн трансляція заходу.

Тож організатори – Яворівська міська рада та ГО «Молодь Яворівщини» запрошують яворівчан і гостей міста з діточками завітати в Резиденцію Святого Миколая.