Вулицями Яворова пройшла піша проща у Лісок Чернилявський

У середу, 13 вересня, вулицями Яворова крокували прочани у село Лісок Чернилявський. Маршрут цієї духовної події проліг від церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в селі Вербляни, через Коти, Старий Яр, Залужжя та місто Яворів. Загальний шлях прощі – понад 15 км.

Чимало прочан пройшли через місто Яворів, де їх зустріли міський голова Павло Бакунець, заступник міського голови Андрій Гаращук, секретар ради Ольга Созанська,  депутати міськради, представники громадськості.

Люди молитовно пройшли через середмістя Яворова, повз пам’ятник Героям Небесної сотні та полеглим в зоні АТО військовослужбовцям. Відтак, колона, в якій – віруючі різного віку, направилася в Лісок Чернилявський – до церкви Положення Пояса Пресвятої Богородиці.