Вояки Залізної бригади переможці «Козацьких забав»

У понеділок, 5 червня, в місті Яворові на стадіоні імені Євгена Смука відбулись «Козацькі забави». Серед шести команд перемогу здобули вояки 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені князя Данила Галицького.

Змагання у яких команди виборювали звання найкращої, а саме естафета, штовхання воза, перетягування линви, кидання булави, бій на колоді наповненими мішками, підтягування, віджимання принесли задоволення публіці, яка у цей святковий день завітала на стадіон.

У «Козацьких забавах» взяли участь команди «Писанка» – з мікрорайону Яворова «Мале Передмістя», «Самооборона» – від ГФ «Народна самооборона Яворівщини», «Снєжка-Україна», «Отаман» – з села Черниляви, дужі хлопці з села Залужжя, воїни 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені князя Данила Галицького.

«Козацькі забави» – приурочені Дню Героїв усіх часів, організували місцеві «самооборонівці». Змагання відбулися під патронатом міського голови Яворова Павла Бакунця.