Вояків 24-ї бригади урочисто зустріли у Яворові

Сьогодні, 8 червня, відбулись урочистості з нагоди повернення із зони АТО військовослужбовців 1-го батальйону 24-ї окремої механізованої бригади ім. князя Данила Галицького.

Новітніх українських героїв приїхали привітати і подякувати їм за вірність присязі народові й державі міський голова Яворова Павло Бакунець, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Яворова, отець-капелан Володимир Шидловський, колишній комбриг 24-ї бригади, командувач Оперативного командування «Захід», генерал-майор Олександр Павлюк, в. о. командира 24-ї окремої механізованої бригади імені князя Данила Галицького Олександр Ковтун.

Розпочалось дійство з урочистого підняття воїнами-жінками Державного прапора України, опісля командувач Оперативного командування «Захід», генерал-майор ЗСУ Олександр Павлюк попросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять усіх військовослужбовців бригади, що загинули в ході АТО.

Найкращих військовослужбовців удостоїли нагород, відзнак, подяк. Зокрема, Павло Бакунець звернувся до оборонців зі словами вдячності та привітання і за мужність, відвагу, самовідданість в захисті України вручив грамоти та цінні подарунки від Яворівської міської ради.