Вітання з Днем Захисника України та 75-річчям УПА

Покрова Пресвятої Богородиці ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України.

Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу оборонців і визволителів рідної землі на різних етапах історії – козаків, Січових Стрільців, Героїв Крут, повстанців УНР і ЗУНР, вояків ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність.

І звичайно- це свято є особливим для тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу землю від ворога на сході України. Багато героїв сьогодення поклали своє життя за те, щоб зупинити російську агресію на Донбасі, в тому числі із нашого рідного Яворова. Особливі слова підтримки та глибока шана нашим захисникам із 24-ї бригади імені короля Данила. Дякуємо за вашу мужність та стійкість, за сталевий характер та безстрашність, за героїзм та непохитність. Адже більше трьох років тому, тоді, коли   питання «бути чи не бути Україні» постало перед нами гостріше, ніж будь-коли дотепер, ви, стали  на захист свободи та територіальної цілісності нашої держави. Ваша звитяга, патріотизм, ваш піт і кров зупинили першу навалу агресора.

Дорогі ветерани УПА, українські військовослужбовці, вітаю Вас зі святом! Висловлюю слова вдячності всім учасникам національно-визвольної боротьби, учасникам АТО, родинам новітніх героїв.

Тож нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Небесна-Заступниця – Пресвята Богородиця покриває своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя і нехай у нашій Україні запанує довгоочікуваний мир!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Яворова                                                                                     Павло Бакунець