Вітання міського голови Яворова з нагоди Різдва Христового римо – католицького обряду

25 грудня увесь католицький світ відзначає Різдво Христове.

Маю честь і нагоду вітати значну частину яворівчан — віруючих-католиків з Різдвом Христовим та Новим роком.

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності чи поглядів.

Хай світло Різдвяної зірки зігріє кожну домівку, запалить у кожному серці вогонь Віри, Надії та Любові!

Міцного Вам здоров’я, миру, добробуту, сповнення мрій та задумів, добрих помислів, радості, благословення від новонародженого Божого Дитяти!

Нехай у ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийде радісне свято – Різдво Христове!

Христос рождається!

З повагою

Міський голова  Яворова                                                         Павло Бакунець