Вітання міського голови Яворова Павла Бакунця зі святом Водохреща

Сьогодні, 19 січня, відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу, яке урочисто святкують православні та греко-католики.

Це свято споконвіку вдихає в наші душі світлу радість, зміцнює віру в добро, перемогу над усім злим та ненависним. З Божою благодаттю у серці ми творимо добрі вчинки, наповнюємо змістом життя і мріємо про мир та злагоду.

Тому хочу від себе особисто, від усієї міської ради привітати кожного яворівчанина, всім побажати міцного здоров’я. Нехай цілюща йорданська вода додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Бажаю Вам життєдайної енергії, щедрої долі та незламної віри у краще майбутнє. Зі святом Вас дорогі яворівчани!

міський голова Яворова Павло Бакунець