«Відкриті уроки футболу» – соціальний проект УЄФА і ФФУ у Яворові

Сьогодні, 15 травня, у Яворові, на стадіоні  імені Є. Смука відбувається спортивне свято – соціальний проект УЄФА та ФФУ фестиваль «Відкриті уроки футболу».

На заході присутні більше 100 учнів з 11 шкіл району, зокрема із Яворова, Новояворівська, Наконечного, Верблян, Дацків, Краковця, Терновиці, Прилбич, Бердихова і Шкла. Юні футболісти показують свою майстерність в елементах техніки гри у футбол, змагаються у спортивних естафетах та конкурсах.

Футбольне поле розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займається тими чи іншими іграми. Контролюють ігровий процес тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної та загальноосвітніх шкіл району.

Зазначимо, що юні учасники фестивалю отримають на згадку про участь у заході футболки від Федерації футболу України, а тренерам було вручено нову спортивну форму. Кожній школі, яка бере участь у “Відкритих уроках футболу”, передадуть футбольні м’ячі, котрі будуть використовуватись на уроках фізичного виховання.