Відбулась нарада щодо реконструкції дороги по вулиці Львівська

У четвер, 18 жовтня, у Яворівській міській раді, під керівництвом Павла Бакунця відбулась чергова нарада щодо реконструкції дороги по вулиці Львівська. У нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, представники проектної організації.

Зазначимо, що питання щодо реконструкції вулиці Львівська було прийняте навесні, однак через нововведення у державно – будівельних нормах, виникла необхідність внести зміни у проект реконструкції.

Відтак, за підсумками наради прийнято рішення, що ремонт дороги проходитиме поетапно, першочергово роботи розпочнуться від перехрестя з вулицею Мазепи і до виїзду із міста в  сторону с. Залужжя. В ході ремонту передбачається прокладання нового асфальтного покриття, тротуарів, велодоріжки. Окрім цього, відбудеться заміна старих каналізаційних та водо- мереж. Вартість робіт становитиме понад 20 млн. гривень. Найближчим часом буде завершено проектні роботи і після цього оголошено тендер на виконавця робіт.