Від 27 червня перекриють рух транспортних засобів на вулиці Ів. Хрестителя

Від середи, 27 червня і впродовж найближчого тижня, у зв’язку з проведенням капітального ремонту буде перекрито рух транспорту на вул. вул. Ів. Хрестителя (на ділянці від вул. Маковея до кільця поблизу колишнього молокозаводу).

Об’їзд дороги буде здійснюватися відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху. Зокрема, в’їзд на вулицю Ів. Хрестителя буде перекрито з вулиці Маковея, вулиці Велике Передмістя (об’їзд через провулок Паара на вулицю Маковея), вулиці Святоюрська (об’їзд через вулицю Тичини) та зі сторони 53-го військового містечка (об’їзд через вулицю Загороди). Ремонтні роботи виконує ТДВ «ШРБУ № 65».

Яворівська міська рада просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.