«Велика Українська Хода» завітала на Яворівщину

Сьогодні, 3 квітня, на Яворівщину завітала всеукраїнська акція «Велика Українська Хода». Зокрема, у Новояворівську з 12:00 до 17:00 на центральній площі розгорнули більше 300 метрів прапорів, зібраних з усіх міст України та прапори бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході, прапори, які надали матері загиблих внаслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей. Також, була розміщена виставка шевронів бойових підрозділів.

З ініціативи Яворівської міської ради до різноманіття прапорів долучився і прапор Яворова. Він буде подорожувати разом з волонтерами як символ того, що наше місто частинка сильної, незалежної та єдиної України.

Зазначимо, що акцію організувала військова волонтерка, учасниця акцій протесту на Майдані, військовий журналіст корпусу спецпідрозділу «Вікінг» Катерина Валевська.