У Яворові зустріли воїнів 24-ї окремої механізованої бригади, які повернулись із зони ООС

У середу, 29 серпня, у Яворові урочисто зустріли чотири тисячі військовослужбовців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які повернулися на ротацію з району операції Об’єднаних сил.

Вояки 24-ї бригади пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до центральної площі Ринок. Упродовж дороги колону вітали з квітами і прапорами рідні, мешканці та гості міста. Військовослужбовці несли портрети побратимів, які загинули на Донбасі за час війни, пам’ять полеглих Героїв вшанування хвилиною мовчання.

До зустрічі військових приєдналися представники влади міста, району й області. Висловили свою вдячність воякам королівської бригади міський голова Яворова Павло Бакунець, командувач оперативного командування «Захід», генерал – лейтенант Олександр Павлюк, керівники області Олег Синютка і Олксандр Ганущин. Окрім цього, представники влади вручили військовослужбовцям нагороди та пам’ятні медалі.

бр2 бр4 бр3