У Яворові за підтримки програми «U-LEAD з Європою» обговорили бренд міста

В Яворові під егідою Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини відбулося громадське обговорення майбутнього бренду міста.

Подія організована Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках проекту «Від стратегування до брендування: посилюємо спроможність територіальних громад». Цей проект реалізовують за підтримки програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами- членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Громадське обговорення майбутнього бренду міста Яворова Львівської області відбулося в неформальній атмосфері, за кавою. Учасники активно долучалися до дискусій, висловлювали своє бачення та зауваження.

Гостями обговорення були представники команди Brand Ville, яка розробляють бренд для Яворова. Вони поділилися досвідом створення брендів у інших громадах України, сільських, але зазначили, що вперше прийняли виклик, і розробляють бренд для міста.

У події взяли участь міський голова Яворова Павло Бакунець, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська, представники громадськості, бізнесу, журналісти.