У Яворові вшанували воїнів – афганців

Сьогодні, 15 лютого, у Яворові відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Біля пам’ятного знаку «Воїнам –інтернаціоналістам Яворівщини» відбулася екуменічна панахида та громадське віче за участю членів Яворівської районної організації ветеранів Афганістану, керівництва міста та району, зокрема секретаря ради Яворівської міської ради Ольги Созанської, голови Яворівської РДА Ореста Хляна, голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, громадських активісті, родичі загиблих в Афганістані.

Опісля присутні поклали квіти до пам’ятного знаку «Воїнам –інтернаціоналістам Яворівщини» та запалили лампадки.