У Яворові вшанували пам’ять митрополита Андрея Шептицького

Сьогодні, 1 листопада, в Яворові вшанували 73-ті роковини від дня смерті глави Української греко-католицької церкви митрополита Андрея Шептицького.

Зокрема, в центрі міста у сквері імені Андрея Шептицького поблизу пам’ятника Митрополиту відбулася поминальна панахида, яку відслужили отці Степан Кобасяр, Володимир Шидловський та Олег Тишкун і на яку зібрались місцеві мешканці, трудові колективи, духовенство, представники влади. Серед них – міський голова Яворова Павло Бакунець, заступник голови Яворівської РДА Ігор Рак, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх.

Опісля, представники міської та районної влади поклали квітів до підніжжя пам’ятника митрополитові Андрею Шептицькому.