У Яворові вшанували пам’ять Михайла Вербицького

У четвер, 7 грудня, розкішні кошики квітів лягли до підніжжя пам’ятника авторові мелодії Державного гімну України, отця-композитора Михайла Вербицького, що у Яворові.

У віче-реквіємі в середмісті Яворова, приуроченому роковинам смерті отця-композитора Михайла Вербицького взяли участь голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак, заступник міського голови Яворова та секретар міської ради – відповідно Андрій Гаращук, Ольга Созанська, керівники установ, організацій разом з трудовими колективами, педагоги, молодь.

Панахиду біля пам’ятника авторові мелодії Гімну України відправив місцевий священик, отець-декан Степан Кобасяр, а громада дружно заспівала отцю-композитору Михайлу Вербицькому: «Вічная пам’ять».