У Яворові вшанували День гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, у Яворові біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та загиблим в зоні АТО військовослужбовцям відбулось молитовне віче з нагоди Дня Гідності та Свободи.

У заході взяли участь родичі загиблих Героїв Небесної Сотні, загиблих за Україну вояків, представники громадськості, керівники міста та району, зокрема Павло Бакунець, Володимир Сичак, Орест Хлян.

Панахиду за душі новітніх українських героїв відправив місцевий священик, отець Василь Єсип, наприкінці якої учасники події заспівали всім, хто заплатив життям за любов до України під час Революції Ггдності та на Сході держави: «Вічная пам’ять».

Опісля, керівники району та міста поклали до пам’ятника Героям Небесної сотні та загиблим в зоні АТО військовослужбовцям кошики синьо-жовтих квітів.