У Яворові відкриють пам’ятну дошку загиблим героям АТО Андрію Безручаку та Анатолію Митнику

У суботу, 14 жовтня, о 12 годині в Яворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Тараса Шевченка (вул. Святоюрська, 28) відбудеться відкриття пам’ятної дошки загиблим героям АТО – Андрію Безручаку та Анатолію Митнику, які навчались у цій школі.

Нагадаємо, що Андрій Безручак – народився 17 січня 1981 року, капітан Збройних сил України, проходив службу в 28-ій окремій механізованій бригаді. Загинув 25 серпня 2014 р. під час виходу тактичної групи бригади з «котла» в районі Кутейникове – Старобешеве в Донецькій області, де військові знаходились під обстрілами РСЗВ «Град» і «Ураган». Похований у Стрию. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Анатолій Митник – народився 22 жовтня 1971 року, рядовий міліції, мобілізований у травні 2014-го в батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1». Загинув 30 серпня 2014 р. у бою біля с. Піски, Ясинуватського району, Донецької області. Похований у селі Наконечне Перше. Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).