У Яворові відкрили ще один сучасний спортивний майданчик

Сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України, у Яворові на стадіоні імені Є.Смука відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика.

На відкриття спортивного майданчика розміром 42 х 22 метрів, прибули представники місцевої та обласної влади, депутатського корпусу, громади міста, священики, вчителі, юні спортсмени, школярі та їх батьки, ветерани спортивного руху. Зокрема, міський голова Яворова Павло Бакунець, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, перший заступник голови Яворівської РДА Ігор Рак, заступник голови Львівської обласної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. А всечесні отці Степан Кобасяр та Володимир Шидловський освятили спортивний майданчик.

Зауважимо, що майданчик зі штучним покриттям 42 х 22 метрів у Яворові облаштували за консолідовані кошти обласного, районного та міського бюджетів.

Нагадаємо, що у грудні 2015 року у Яворові відкрили перший сучасний спортивний майданчик із синтетичним покриттям розміром 42 х 22 м.