У Яворові відкрили оновлену автостанцію

Сьогодні, 9 листопада, у Яворові після реконструкції офіційно відкрили приміщення нової автобусної станції «Яворів» та прилеглу до неї територію.

Участь у знаковій для міста події взяли міський голова Яворова Павло Бакунець, голова Яворівської РДА Орест Хлян, генеральний директор ПрАТ ВКК «Еталон» Олег Макар, директор АС «Яворів» Павло Дорош, а також гості та мешканці Яворова.

Для пасажирів на території нової автостанції обладнали комфортний зал очікування, магазини, кафе, перукарню та багато іншого.Нова автостанція – комфортна і безпечна для пасажирів, а також освячена духовенством, а саме о. Володимиром Гавриленком.

Зі слів міського голови Яворова Павла Бакунця, оновлена АС «Яворів» стала чудовою візитівкою міста не лише для українців, а й іноземців. «Автобусна станція «Яворів» – розташована в мікрорайоні «Левада» міста Яворова Львівської області, біля міжнародного автомобільного шляху Берлін–Краковець–Київ, а також – автомобільних доріг державного значення Городок–Яворів– Грушів та Судова Вишня–Рава-Руська. Днями завершено капітальний ремонт вулиці Маковеня, яка прилягає до цієї АС. Приємно, що знайшлися порядні люди, які перетворити це роками безгосподарне місце в затишний куточок», – зазначив мер Яворова.

Варто зауважити, що автомобільні перевезення для Яворова мають важливе значення, адже район є транзитним регіоном та межує з Республікою Польща.