У Яворові відбувся обласний турнір з міні-футболу пам’яті Ігоря Лехмінка

Сьогодні, 26 травня, у Яворові на стадіоні ім. Євгена Смука відбувся ІІ обласний турнір з міні-футболу пам’яті героя АТО, прапорщика міліції Ігоря Лехмінка.

Участь в змаганнях взяли вісім футбольних команд, які представляли Головне управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції міста Львова, Яворівський відділ поліції, Городоцьке і Мостиське відділення поліції та Львівський державний університет внутрішніх справ. Крім правоохоронців свою майстерність на футбольному полі вирішили також продемонструвати військовослужбовці з Національної гвардії України та 24-ї ОМБ імені Данила Галицького.

У фінальному матчі, який відбувся між командами Управління патрульної поліції міста Львова та бійцями Нацгвардії, перемогу здобули нацгвардійці. Третє місце посіла команда Мостиського відділення поліції.

Переможців та призерів турніру привітали мати Героя – Марія Лехмінко, міський голова Яворова Павло Бакунець, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Тарас Бакай, представники районної влади.

Нагадаємо, що прапорщик міліції, доброволець Ігор Лехмінко народився 18 листопада 1973 року у Яворові, перебував на посаді міліціонера взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» ГУМВС України у Львівській області.

13 лютого 2015 року загинув у бою у Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя в рідному Яворові 28 березня 2015 року.

Указом Президента України № 316/2015 від 8 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Ігорович Лехмінко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).