У Яворові відбувається навчальний семінар для фахівців, які працюють в системі ProZorro

Сьогодні, 24 травня, у Яворові за сприяння Яворівської міської ради відбувається семінар «Як Замовникам ефективно купувати, а Постачальникам вигідно продавати в системі ProZorro?».

Ціллю даного семінару є консультування замовників та постачальників задля навчання та попередження ними порушень при проведенні процедур, виходячи з положень Закону України «Про публічні закупівлі», який встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Розпочав семінар представник Системи публічних електронних закупівель ProZorro у м. Львів – Мирослав Сімка.

Зазначимо, що навчання проводять ЕТМ SmartTender.biz” спільно з представниками системи електронних публічних закупівель «ProZorro», журналом «Радник в сфері державних закупівель», Громадським контролем держзакупівель «DoZorro», «Антимонопольним комітетом України», «Міністерством економічного розвитку і торгівлі України», громадською організацією «Еволюція суспільства», «Банком Кредит Дніпро».