У Яворові відбулось прощання з колядою

У неділю, 11 лютого, в середмісті Яворова сотні людей попрощалися з колядою за участі греко-католицьких та римо-католицького священників, сестер-василіанок, церковних хорів усіх конфесій, з вертепними дійствами, веселощами та розвагами.

Учасників традиційного свята «Прощання з колядою» привітали міський голова Яворова Павло Бакунець, голова Яворівської міської ради Володимир Сичак. Спільну молитву за мир та злагоду в Україні провадили троє священиків УГКЦ та настоятель римо-католицького костелу святих апостолів Петра і Павла, ксьондз Марек Нєдзвєцькій.

Промов голосних при відкритті цього форуму духовної пісні не було. Міський голова Яворова Павло Бакунець лише побажав краянам щастя-здоров’я, миру-злагоди, добробуту й сповнення мрій. Та порадив не соромитися підходити до столів, що на вулиці, й спожити склянку-другу гарячого чаю, поласувати пампухами. А отець-декан Степан Кобасяр подякував присутнім за те, що є добрими християнами, що так дружно зібралися, щоб по-родинному прославити ім’я Боже.

У фестивалі вертепів, який пройшов у рамках свята «Прощання з колядою» взяли участь, зокрема, гості райцентру із прикордонного села Нагачева, які талановито презентували велике духовне дійство.