У Яворові відбулась зустріч з відомим українським письменником Василем Шклярем

Posted in

Сьогодні, 20 вересня, у Яворові відбулась творча зустріч з одним із найвідоміших та найбільш читаних сучасних українських письменників Василем Шклярем.

Письменник презентував свій новий історичний роман «Троща». Поспілкуватися з «батьком українського бестселера» прийшли шанувальники його творчості, працівники закладів культури, представники громадськості. Під час зустрічі Василь Шкляр відповів на питання, що цікавили шанувальник, у тому числі й щодо роману «Троща». Зокрема, він розповів, що довго шукав універсальну історію про бандерівців, про УПА, про підпілля, про ті тяжкі часи, які розпочалися в другій половині сорокових років — після того, як завершилася збройна боротьба на два фронти, загалом “Троща” – роман про перемогу людини над обставинами і над собою.

Присутній на заході заступник міського голова Андрій Гаращук подякував письменнику за важливу справу, яку він робить, розповідаючи українцям правду про їхнє історичне минуле, та наголосив на важливості творчості Василя Шкляра у патріотичному вихованні підростаючого покоління. На згадку про зустріч Андрій Гаращук вручив письменнику пам’ятні подарунки.

Окрім цього, всі бажаючі мали змогу придбати книги Василя Шкляра з автографом автора.