У Яворові урочисто провели полковника Анатолія Шевченка на нове місце служби

У п’ятницю, 24 листопада, під час чергової сесії Яворівської міської ради депутатський корпус привітав командира 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, полковника Анатолія Шевченка із призначенням його заступником командувача військ оперативного командування «Захід» з територіальної оборони.

Міський голова Яворова Павло Бакунець вручив Подяку полковнику Анатолієві Шевченку від імені громади, наголосивши, що яворівчани пишаються ним та його воїнами, які з перших днів війни на Сході мужньо захищають територіальну цілісність та незалежність України.

У свою чергу полковник Анатолій Шевченко зазначив, що Яворів за десять років служби став для нього рідним містом та висловив яворівчанам подяку за моральну та матеріальну підтримку воїнів у зоні АТО.