У Яворові українська та польська молодь розшукувала скарби

У вівторок, 3 жовтня, в Яворові,  відбувся квест із пошуків скарбів короля Яна ІІІ Собеського – за участі місцевої молоді та сорока їхніх польських однолітків з ґміни Кольбуди, що належить до Ґданського повіту Поморського воєводства.

Яворівські та польські юнаки й дівчата, розбившись на команди, розпочали гру на площі Ринок міста Яворова, де розшукували мапи свого маршруту. Незважаючи на дощ, всі без винятку учасники цієї пригодницької гри виявилися проворними, отож невдовзі примчали в мікрорайон Яворова «Мале Передмістя» – до стародавньої церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

На подвір’ї  храму, зведеного ще в XVII столітті, юнаки й дівчата таки знайшли вхід у підземелля, яке колись з’єднувало маєток короля Яна ІІІ Собеського з околицею міста. Там, у підземеллі, українські й польські школярі і знайшли символічний скарб Яна ІІІ Собеського, захований організаторами квесту – скриньку з шоколадними медальками.