У Яворові святкування 1030-річчя Хрещення Руси-України очолив Предстоятель УАПЦ Макарій

У неділю, 29 липня, в місті Яворові молитовно відзначили святкування 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України за участі митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, блаженнішого Макарія.

Біля церкви Ікони Почаївської Божої Матері люди зустріли митрополита Київського і всієї України УАПЦ, блаженнішого Макарія хлібом-сіллю, а дітки устелили йому шлях пелюстками троянд.

Привітав поважного гостя зі столиці собор яворівських православних священиків, очолюваний отцем-деканом Тарасом, отцем-настоятелем, протоієреєм Володимиром.

Предстоятель УАПЦ Макарій разом з яворівськими православними священиками відправив святкову Божественну літургію, приурочену 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України, лейтмотивом якої стала спільна молитва за мир та злагоду в державі.

На святкування в Яворів з’їхалися православні вірні Української Автокефальної Православної Церкви з усіх куточків Яворівщини, одягнуті, здебільшого, в національні строї.

Люди, серед яких було багато дітей та молоді, найперше просили в Бога миру для України, молилися за українських воїнів та усіх тих, хто оберігає цілісність нашої держави.

Відтак, відбулася багатолюдна Хресна хода по Яворову – до чільної площі, де біля пам’ятника Тарасові Шевченку громада, серед якої були керівники міста та району, віруючі різних конфесій, разом Предстоятелем УАПЦ Макарієм піднесла молитви за увесь український народ.

По завершенні в районному Народному домі «Сокіл» міста Яворова відбулася урочиста академія, приурочена 1030-літтю Хрещення Київської Русі-України, яку обрамили духовним співом церковні хори.