У Яворові реалізовано проект з капітального ремонту вуличного освітлення

Відтепер вулиці мікрорайону «Велике Передмістя» освітлюватимуться за новітніми технологіями, адже завершено реалізацію заходів проекту «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вулицях Великого Передмістя», який здійснювався шляхом співфінансування за рахунок коштів міського бюджету, обласного бюджету та внеску мешканців Великого Передмістя.

Загальна вартість проекту склала – 299 998 грн., зокрема внесок Яворівської міської ради становив 148 096 гривень, з обласного бюджету надійшло – 100 тисяч гривень і 51 902 гривні кошти мешканців мікрорайону Велике Передмістя.

Як зазначив міський голова Яворова Павло Бакунець, ремонт вуличного освітлення з використанням  LED-технологій цього року реалізовано не лише в мікрорайоні Велике Передмістя, а також значно покращено освітлення на вулицях Ярослава Мудрого, Січових Стрільців, Львівська, Завадівська, Гребля, Гайдамацька, Возз’єднання. Нове освітлення міських вулиць має нижчі показники споживання електроенергії, таким чином сучасні ліхтарі дозволять зекономити до 30% електроенергії. Також LED-світильники мають доволі довгий термін служби і значно кращі параметри освітлення дороги – підсумував Павло Бакунець.