У Яворові привітали з професійним святом комунальників

У четвер, 29 березня, в Яворові відбулася урочиста академія, приурочена діяльності працівників комунальної сфери. Під час події вшанували десятки людей, які забезпечують життєдіяльність міста.

В урочистостях взяли участь міський голова Яворова Павло Бакунець та секретар ради Ольга Созанська разом з фахівцями міськради, депутати, члени виконкому, трудові колективи КП ЯМР «Житлокомунсервіс», КП «Яворіввода», КП «Яворівканал», КП «Стадіон ім. Є. Смука», КЗ «Народний дім м. Яворова», КП «РГ «Яворівський голос».

Директори комунальних підприємств подякували своїм працівникам за добросовісне ставлення до обов’язків, а міський голова Павло Бакунець вручив найкращим комунальникам сертифікати для придбання товарів першої необхідності.

Мер Павло Бакунець зачитав листи краян – уродженців Яворова, що проживають далеко: у цих посланнях-подяках люди радіють позитивним змінам у господарці своєї малої батьківщини, які спостерігають, приїжджаючи додому на свята.

Прийшов на подію й заслужений артист України Василь Була, який теж подякував комунальникам виконавши свої хіти.