У Яворові привітали вчителів з професійним святом

Святковий захід, присвячений Дню працівників освіти, пройшов сьогодні, 4 жовтня, у Народному домі м. Яворова.

Яворівський міський голова Павло Бакунець привітав вчителів і подякував їм за досягнення школярів із Яворова, які успішно складають ЗНО та перемагають на обласних олімпіадах.

«Яворів – місто освіти. Вчителі ставлять перед собою великі цілі і завдання, і разом з ними йдуть їхні вихованці. Ми всі пишаємося результатами вашої успішної роботи, дорогі вчителі і всі ті, хто має відношення до сфери освіти. Я хочу подякувати вам від імені Яворівської міської ради, виконавчого комітету, від кожного з батьків міста Яворова за вашу благородну працю, самовіддачу, мудрість і толерантність», – сказав міський голова.

Також мер вручив грамоти та цінні подарунки кращим освітянам міста.