У Яворові проведено капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ №1

Для забезпечення якісного харчування дітей в ДНЗ важливим є створення належних умов на харчоблоках. Відтак у дошкільному навчальному закладі № 1 м. Яворова цьогоріч проведено капітальний ремонт харчоблоку, який профінансовано Яворівською міською радою та районною державною адміністрацією.

У ході проведення ремонтних робіт покладено облицювальну плитку на стінах та підлозі, зроблено стелю з гіпсокартону, облаштовано нову систему водопостачання, замінено електропроводку, відремонтовано складські та технічні приміщення. Окрім цього, Яворівська міська рада профінансувала підключення ДНЗ до центральної лінії водогону, придбання десяти двоярусних ліжок для малечі та виготовлення кошторису для реконструкції садочка.

Відтак, як зазначив міський голова Яворова Павло Бакунець, влада міста робить і робитиме надалі все задля того, щоб було комфортно діточкам у ДНЗ і щоб батьки були задоволені, що їх малеча буде виховуватись в гарних умовах.