У Яворові пройшов VІ католицький марафон

У неділю, 21 травня, римо-католицька парафія святих апостолів Петра і Павла, за підтримки Яворівської міської ради, організувала в місті марафон під гаслом «В дорозі з Марією» з молитвами до Фатімської Богоматері. Це вже шостий спортивний захід у Яворові, який об’єднує дітей, молодь і старших людей у дружну швидку ходу різних конфесій.

Стартували учасники марафону під проводом сестри – черниці Згромадження святої Дороти Анни – Лізи та депутата міської ради Ігоря Грабовського з площі Ринок. Надалі їхній маршрут проліг через Курявку, Загороди, 53-є військове містечко і завершився через примхи погоди у світлиці римо – католицької громади. У марафоні також брали участь сестри-василіанки, депутати міськради, активісти молодіжних громадських організацій.

На фініші учасників чекали нагороди та розіграш цінних призів.