У Яворові пройде семінар:«Самоорганізація населення: можливості, виклики та повноваження»

У п’ятницю, 2 червня, у Яворові відбудеться захід під назвою :«Самоорганізація населення: можливості, виклики та повноваження», на якому місцеві активісти, члени ініціативних груп зі створення органів самоорганізації, представники бізнесу, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, ОСББ та комунальних підприємств матимуть змогу обговорити основні засади для дієвої системи самоорганізації та участі громадськості у житті міста Яворів. Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з кращими практиками самоорганізації та використання форм участі громадськості в управлінні місцевими справами, на прикладі України та Польщі.

Захід розпочнеться о 14.00 годині за адресою: м.Яворів, вул.Маковея,88 готельно-ресторанний комплекс “АРТА”. Організатори – Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини та Яворівська міська рада.