У Яворові працювала бізнес-майстерня із розвитку навичок міжсекторного партнерства «Влада-громада-бізнес»

У вівторок, 12 вересня, в Яворові працювала бізнес-майстерня із розвитку навичок міжсекторного партнерства «Влада-громада-бізнес». Ця подія відбулася в рамках реалізації проекту Східної Європи «Стимулювання міжсекторного партнерства влада-громада-бізнес в прикордонних містах Жовква та Яворів Львівської області з метою покращення умов розвитку МСП», який реалізовує Інститут регіонального розвитку.

Експерти Інституту регіонального розвитку (Львів) розробили програму підтримки малого та середнього підприємництва у місті Яворові на 2018-2020 роки, яку презентували під час цієї бізнес-майстерні. Тепер цю програму мають обговорити депутати Яворівської міської ради Яворова, ширші кола підприємців і винести на затвердження депутатського корпусу.

Основна мета цього заходу – ознайомити учасників із важливістю діалогового підходу до міжсекторного партнерства; покращити компетенції та практичні навики учасників з проведення конструктивного діалогу з метою налагодження ефективної співпраці. Також під час дискусії учасники цього форуму, серед яких були науковці; представники органів місцевого самоврядування; малого та середнього бізнесу; громадських організацій; активісти та небайдужі мешканці міста, журналісти, зацікавлені тематикою, – окреслили пропозиції до програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті Яворові.

Ключові теми, обговорені під час цієї бізнес-майстерні: важливість міжсекторного партнерства; позиції, інтереси та потреби сторін: вміння прояснити та використати для налагодження співпраці.

Мова також ішла про основні принципи партнерства та шляхи створення «Партнерських платформ», себто – формування довіри, як одного з базових принципів міжсекторного партнерства; методи ефективної комунікації між секторами місцевої громади; вміння налагодити діалог.

Модератори, фасилітатори, арбітри під час діалогу акцентували увагу на таких аспектах: виникнення та вирішення конфліктів; вигоди від міжсекторного партнерства; представлення та обговорення практичних заходів програми з підтримки та розвитку МСП в м. Яворові.

У події взяла участь Оксана Павлик – координатор проекту, Уляна Терлецька – керівник проекту, науковець Інституту регіонального розвитку.  Яворівську міську раду  представляла серетар ради Ольга Созанська.