У Яворові побували представники ОБСЄ

Нещодавно у Яворові побували спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Іван Дудак, Антон Філло та Артур Плесак. Вони зустрілися із міським головою Яворова Павлом Бакунцем та секретарем ради Ольгою Созанською.

У рамках зустрічі обговорювались питання взаємодії міської ради з учасниками АТО в питанні виділення земельних ділянок та питання  щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам. Також обговорили питання щодо співпраці з поліцією та хід процесу децентралізації.

Антон Філло зазначив, що міжнародні спостерігачі ОБСЄ працюють в Україні від початку розгортання воєнних дій на Сході країни. На разі іноземні гості проводять моніторинг у сфері безпеки у Волинській, Львівській та Чернівецькій областях.

Основною темою розмови стало питання підтримки учасників АТО та їх сімей. Зокрема Павло Бакунець розповів, що учасникам АТО, Яворівською міською радою було виділено 252 земельні ділянки. Місце знаходження ділянок визначалось під час жеребкування. Таким чином унеможливлювався корупційний ризик, оскільки всі знаходились в однакових умовах і розмір та місце розташування наділу визначався відкрито і прозоро. Після жеребкування учасники АТО оформляли ділянки, відповідно до встановленої законодавством процедури. Однак, варто відзначити, що у Яворові все оформлення документів для військовослужбовців  та їхніх родин здійснюється на безоплатній основі, усі витрати бере на себе міський бюджет.

Окрім цього, міський голова зазначив, що цього річ на черговій сесії Яворівської міської ради депутати схвалили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, та передачу їх у власність 13-ти родинам загиблих учасників АТО. Зауважимо, що земельні ділянки виділені усім родинам загиблих учасників у антитерористичній операції, які звернулися до міської ради.