У Яворові передадуть у комунальну власність об’єкти житлового фонду 53-го військового містечка

Про передачу у комунальну власність об’єктів житлового фонду та інженерної  інфраструктури військового містечка йшлося у п’ятницю, 20 жовтня, в Яворівській міській раді, під час робочої наради під керівництвом міського голови Павла Бакунця. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, обслуговуючих підприємств міста, представники Яворівської КЕЧ та Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

На нараді обговорили питання щодо передачі до комунальної власності міста майна 53-го військового містечка, зокрема мова йшла про житлові будинки, каналізаційні насосні станції і очисні споруди, мережі водопостачання, трансформаторні підстанції і електричні мережі, газопровід, а також про так звані КЕЧівські будинки і територію, водяні свердловини і насосну станцію, які ще залишаються на балансі Збройних Сил України.

Підсумовуючи нараду, міський голова Павло Бакунець зазначив, що вже з найближчим часом на баланс міста перейде 22 будинки військового містечка і комунікації, що означає додаткове навантаження на міський бюджет. Адже зовнішній і внутрішній стан будинків, інженерних мереж залишає бажати кращого, відтак там необхідно буде зробити чимало добрих справ.