У Яворові освятили меморіальні таблиці двом загиблим бійцям АТО

У суботу, 14 жовтня, в День Захисника України, в місті Яворові на фасаді ЗОШ І-ІІІ ступеня імені Тараса Шевченка урочисто відкрито та освячено меморіальні таблиці полеглим за Україну в зоні АТО випускникам цієї школи – Анатолієві Митнику, рядовому міліції батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», який в бою біля села Піски Ясинуватського району 30 серпня 2014 року собою прикрив командира та Андрієві Безручаку, офіцерові 28-ї окремої механізованої бригади, що загинув під час виходу тактичної групи з «котла» в районі Кутейникове – Старобешеве в Донецькій області, де військовики перебували під обстрілами РСЗВ «Град» і «Ураган» 25 серпня 2014 року.

Меморіальні таблиці захисникам України освятив отець Володимир Гавриленко. У події взяли участь рідні та бойові побратими полеглих за Україну героїв міліціонера Анатолія Митника та військовослужбовця Андрія Безручака, педагогічний та учнівський колективи школи імені Тараса Шевченка м. Яворова, представники громади, голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська.