У Яворові обговорять налагодження співпраці між владою, громадою та бізнесом

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб на бізнес майстерню з розвитку навичок між секторного партнерства «влада-громада-бізнес», яка відбудеться у м. Яворів 12 вересня 2017. Початок о 14:00. Готель “Арта”, вул. Маковея, 75.

Мета бізнес-майстерні ознайомити учасників з важливістю діалогового підходу до міжсекторного партнерства; покращити компетенції та практичні навики учасників з проведення конструктивного діалогу з метою налагодження ефективної співпраці. Також в активній дискусійній манері обговоримо та визначимо пропозиції до Програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті Яворів.

До участі запрошуються:

– Представники органів місцевого самоврядування;

– Представники малого та середнього бізнесу;

– Представники громадських організацій;

– Активісти та небайдужі мешканці міста, зацікавлені тематикою.

Ключові теми бізнес-майстерні:

– Важливість міжсекторного партнерства.

– Позиції, інтереси та потреби сторін: вміння прояснити та використати для налагодження співпраці

– Основні принципи партнерства. Шляхи створення Партнерських Платформ.

– Формування довіри, як одного з базових принципів міжсекторного партнерства

– Методи ефективної комунікації між секторами місцевої громади

– Вміння налагодити діалог. Участь третьої сторони (модератор, фасилітатор, арбітр) у діалозі

– Виникнення та вирішення конфліктів

– Вигоди від міжсекторного партнерства

– Представлення та обговорення практичних заходів Програми з підтримки та розвитку МСП в м. Яворів.

Експерт/тренер:

Наталія Крук – тренер з проектного менеджменту, менеджменту персоналу, розвитку управлінських навиків, технологій результативних переговорів. Досвід проведення тренінгів з 2005 року.

Експерт Валерій П’ятак – ГО «Інститут Регіонального Розвитку»

Безкоштовна участь!!!