У Яворові молитовно вшанували пам’ять Андрея Шептицького

У суботу, 29 липня, в Яворові відбулося молитовне віче з нагоди 152-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Вшанувати пам’ять Митрополита Шептицького прийшли представники влади, зокрема секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська, голова Яворівської РДА Орест Хлян, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, мешканці міста, чимало дітлахів, які проводять літні канікули при храмах міста Яворова.

Поминальну панахиду за душу Андрея Шептицького відправили четверо яворівських священиків. Звертаючись до громади, отець Володимир Гавриленко попросив людей молитися за мир в державі повсякчас та дотримуватися поради митрополита: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!».