У Яворові католицьке Різдво об’єднало людей різних конфесій

25 грудня, рівно опівночі в костелі святих апостолів Петра і Павла міста Яворова розпочалася Різдвяна святочна літургія. Ця велична духовна подія зібрала сотні людей різних національностей, конфесій та віку. Месу відправив римо-католицький ксьондз Марек Нєдзвєцький за участі священика УГКЦ, отця Володимира Гавриленка.

У спільній молитві взяли, зокрема, участь голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, міський голова Яворова Павло Бакунець, секретар міськради Ольга Созанська, римо-католицькі та греко-католицькі сестри-монахині, голова Яворівського осередку польської культури Львівщини Софія Міхневич.

Віряни Яворова цієї святкової ночі найперше молитовно прохали у Бога миру та спокою у нашій країні. Відтак, подавали один одному руки, вітаючи з Різдвом Христовим з побажаннями миру, а також – просили благословення у Всевишнього на подальше життя.

Вітаючи римо-католицьку громаду Яворова та гостей костелу з Різдвом Христовим, ксьондз Марек побажав миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ.

Мер Яворова Павло Бакунець опісля привітань та побажань, коротко розповів про всі добрі справи в місті та задуми на наступний рік, подякував настоятелю костелу святих апостолів Петра і Павла, ксьондзові Мареку Нєдзвєцькому за щиру душпастирську працю, доброчесність та тверду громадянську позицію, за неоціненну допомогу міській раді в налагодженні українсько-польського міжнародного співробітництва на регіональному рівні.