У Яворові для людей похилого віку влаштували святковий обід

У Яворові традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят сестри-монахині Згромадження святої Дороти, яке діє при римо-католицькому костелі святих апостолів Петра і Павла, влаштували урочистий обід для 30 людей похилого віку різних віросповідань.

Подія відбулася сьогодні, 18 грудня у домівці сестер-монахинь згромадження святої Дороти, дочки Найсвятіших Сердець Ісуса і Марії.

Учасників святкового заходу привітав міський голова Яворова Павло Бакунець та перший заступник голови Яворівської РДА Ігор Рак. Також побажала поважного віку краянам міцного здоров’я та довгих років життя сестра-монахиня Анналіса Бауче.

Під час святкової трапези люди молилися та колядували. Додому поважного віку яворівчани пішли з цінними подарунками від сестер – монахинь та міської ради.