У Яворівській ЦРБ обговорили розвиток місцевого самоврядування

Сьогодні, 6 листопада, в Яворівській центральній районній бібліотеці в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» організованого Міжнародною організацією IREX відбувся тренінг щодо розвитку місцевого самоврядування.

Участь у заході взяли представники громадських організацій, бібліотекарі району, а також заступник міського голови Яворова Андрій Гаращук та секретар ради Яворівської міської ради Ольга Созанська.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з аспектами реформи децентралізації, її суттю, перевагами та шляхами втілення. Менеджер проекту IREX/ПУЛЬС Любов відповідала на питання, розповіла про реформу децентралізації, що вкрай важлива для України і вже змінює країну на краще.