У Яворів завітала делегація з гміни Кольбуди

У понеділок, 2 жовтня, в Яворів прибула делегація із гміни Кольбуди. У складі делегації війт гміни Лешек Громбала, віце – війт Марек Голінський, директор Роберт Ажик та учні гімназії у Кольбудах, всього 50 осіб.

Польських гостей зустріли юні яворівчанки в національних строях з хлібом-сіллю на вишиваному рушнику. З вітальним словом до поляків звернувся і міський голова Яворова Павло Бакунець, висловивши сподівання, що знайомство з Яворовом подарує багато нових вражень для польської молоді і вони повезуть найкращі спогади з нашого міста. Окрім цього, Павло Бакунець зазначив, що для Яворівської міської ради міжнародна співпраця дає можливість знайомитися з процесами європейського розвитку громад, запозичувати досвід вдосконалення і налагодження життя у місті, а головне, інтегрувати молодь, залучати її вивчати культуру європейських країн, знайомитися з європейськими цінностями, а також ділитися своїми надбаннями, досягненнями і традиціями.

Опісля, для молоді із Кольбуд організували вечір знайомства із яворівськими однолітками. Де школярі з України та Польщі ділились культурними надбаннями та традиціями своїх народів за допомогою мистецтва і музики.

Нагадаємо, що з 2015 року триває співпраця між містом Яворовом і гміною Кольбуди, за цей час десятки дітей із Яворова побували у Кольбудах, де безкоштовно відпочивали та оздоровлювались.