У Яворів завітала делегація з гміни Кольбуди

Міжнародна співпраця на даний час – це вимога часу. Для Яворівської міської ради міжнародна співпраця дає можливість знайомитися з процесами європейського розвитку громад, запозичувати досвід вдосконалення і налагодження життя територіальної громади, а головне, інтегрувати молодь, залучати її вивчати культуру європейських країн, знайомитися з європейськими цінностями, а також ділитися своїми надбаннями, досягненнями і традиціями.

З метою продовження і поглиблення співпраці з 20 по 22 вересня делегація гміни Кольбуди, а це понад 30 учнів, вчителі та директор гімназії Роберт Ажик, відвідала місто Яворів.

Ключовим моментом першого дня перебування польської делегації у Яворові був візит у міську школу № 2, де молодь із Польщі відвідала майстер – клас із розпису.

Не оминула польська делегація і Яворівську міську раду, де зустрілась із мером Павлом Бакунцем. Під час зустрічі Павло Бакунець відповів на запитання польських учнів, які цікавились історією Яворова, народними традиціями та життям міста загалом, а також подарував учням із Кольбуд святковий торт.

Програма другого дня перебування була також дуже насиченою, молодь побувала у притулку для бурих ведмедів «Домажир» та у 184-у навчальному центрі, що у Старичах, після повернення у Яворів усіх очікувала святкова дискотека в РНД «Сокіл».

У суботу, 22 вересня, делегація із Кольбуд вирушила у Польщу. Польські гості щиро дякували за можливість так багато побачити для них нового, зустрітися зі старими друзями і познайомитися з новими, за бажання яворівчан і надалі співпрацювати, розвивати дружні стосунки молоді української та польської громад. Міський голова Павло Бакунець подякував польським друзям за візит, висловив надію, що все заплановане вдасться, передав вітання від усіх яворівчан мешканцям гміни Кольбуди та побажав гостям щасливого повернення додому.