У неділю в Яворові відбудеться загальноміська Хресна хода

У неділю, 25 березня, в Яворові відбудеться традиційна загальноміська молитовна Хресна хода. Розпочнеться молитовний захід о 17.00 год. у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вулиця І.Хрестителя, 49) і вирушить вулицями Яворова до храму Різдва Пресвятої Богородиці (вулиця Львівська, 72).

Маршрут Хресної дороги: вул. І.Хрестителя – вул. О.Маковея(Левада) – вул. П.Тичини – вул. Й.Лозинського – вул. Святоюрська – вул. М.Шашкевича – пл. Ринок – вул. Львівська.

За маршрутом Хресної ходи з 17.00 ситуативно перекриватимуть рух транспорту. Водіїв просять оминати вулиці, якими йтиме Хресна дорога, та не паркувати автомобілі вздовж вулиць, які зазначені у маршруті, аби не створювати тимчасових незручностей та перешкод. Яворівська міська рада просить усіх з розумінням поставитись до ситуації.