У неділю в Яворові пройде духовна хода Миру

Posted in

У неділю, 14 січня, в Яворові відбудеться духовна хода Миру. Розпочнеться хода о 16.00 від Храму Преображення Господнього і пройде вулицями: Велике Передмістя, Святоюрська, Шашкевича, Франка, Львівська. Завершення ходи в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Малому Передмісті. Запрошуємо мешканців Яворова взяти участь в ході з нагоди Дня Миру. Цьогорічна тема ходи миру «Мігранти і біженці: шукають мир».

Нагадаємо, що Всесвітній день миру припадає на 1 січня. Це свято ще називають Днем всесвітніх молитов про мир, встановлене 8 грудня 1967 року римським папою Павлом VI. А 17 грудня 1969 року Генеральна Асамблея ООН проголосила свято офіційним. Мир на Землі, послаблення напруги в міжнародних та міждержавних відносинах, – це головні теми щорічних передсвяткових послань понтифіків до віруючих.

В цьогорічному посланні Папа Римський Франциск I з нагоди Дня Миру висловлює сподівання, що 2018 рік повинен привести до затвердження на рівні ООН двох Глобальних Угод: щодо безпечної, впорядкованої та законної міграції та щодо біженців. «Всі ми, мігранти й місцеві народи, є частиною одного людського роду, й усі мають однакове право на користування благами землі», живиться «мудрістю віри». І в цьому – «основа солідарності й взаємоподілу», – наголошує Папа Франциск.