Цьогоріч у Яворові ремонтуватимуть вуличне освітлення

Впродовж 2018 року капітальний ремонт вуличного освітлення заплановано провести на 10 вулицях міста Яворова. Про це йшлось під час наради міського голови Павла Бакунця із комунальниками міста та підрядниками, що виконуватимуть роботи.

Зокрема, реконструкцію освітлення проведуть на вулицях Загаєвича, Франка, Лепкого, Котляревського, Велике Передмістя, Севери, Партизанська, Стефаника, Мазепи, Грушевського, Володимира Великого. Тут замінять ліхтарі на енергоощадні та ремонтуватимуть опори.

Окрім цього, у 2018 році заплановано будівництво вуличного освітлення в нових мікрорайонах міста, а саме на вулицях Марченка, Левада, Маковея, Квітнева, Монастирська, Смука, Молодіжна, а також по вулиці Івана Хрестителя до автодороги Львів – Краковець.

Нагадаємо, що минулого року відремонтовано освітлення на вулицях Гребля, Ярослава Мудрого, Кур”явка, Львівська, Гребінки, Д. Галицького, Завадівська, Ів. Хрестителя, Дружби, Заньковецької, Велике Передмістя.